„Valio Gefilus“ produktai - skanūs ir naudingi

„Valio Gefilus“ produktų sudėtyje yra unikalių ir geriausiai pasaulyje ištirtų pieno rūgšties bakterijų LGG® ir vitamino D, kuris svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai.

 

Rūpinkitės savo imunine sistema

Organizmo atsparumas yra itin svarbus. Jeigu imunitetas yra stiprus, kiekvieną dieną jausitės puikiai. „Valio Gefilus“ produktų sudėtyje yra vitamino D, kuris palaiko normalią organizmo imuninės sistemos veiklą. „Valio Gefilus“ produktų sudėtyje yra unikalių ir geriausiai pasaulyje ištirtų pieno rūgšties bakterijų Lactobacillus rhamnosus GG, kurios daro didelę įtaką ir subalansuoja žarnyno mikroflorą.

 

Kokį poveikį imuninės sistemos veiklai daro vitaminai?

Nepakankamas vitaminų įsisavinimas gali iš pusiausvyros išvesti imuninę sistemą ir sumažinti organizmo atsparumą ligoms. Kad vitaminai būtų gerai įsisavinami, o atsparumas ligoms būtų dar geresnis, svarbu kreipti pakankamą dėmesį į maisto produktų kokybę ir subalansuotą mitybą.

Vitaminas D skatina organizme susidaryti baltymus, kurie kovoja su ligas sukeliančiomis bakterijomis, todėl ligos sukėlėjai sunaikinami dar prieš jiems patenkant į kvėpavimo takus.

 

Geriausiai ištirtos pieno rūgšties bakterijos 

„Valio Gefilus“ produktų sudėtyje yra unikalių ir geriausiai pasaulyje ištirtų pieno rūgšties bakterijų Lactobacillus rhamnosus GG. Šios unikalios savybės buvo tiriamos 700 mokslinių ir daugiau nei 160 klinikinių tyrimų visame pasaulyje. Įmonė „Valio“, bendradarbiaudama su Helsinkio universiteto Biotechnikos institutu, tyrė pieno rūgšties bakterijos Lactobacillus rhamnosus GG visišką genomo sekoskaitą, t.y. genotipą. Bakterijos genomo pagalba galima geriau nei anksčiau ištirti sveikatinančių veiksnių poveikio mechanizmus.

 

 

Vitaminas D „Valio Gefilus“ produktuose

- Visų „Valio Gefilus“ produktų sudėtyje yra gausu vitamino D.

- Visuose „Valio Gefilus“ produktuose (kefyre, jogurte, jogurto gėrimuose) vitamino D yra 1 µg/100 g.

 

„Valio Gefilus“ produktų asortimentas užtikrina Jūsų gerovę

Pirmieji „Valio Gefilus“ produktai Suomijos rinkoje pasirodė 1990-aisiais metais. Šiuo metu Estijoje gaminamų produktų asortimentą sudaro jogurtas, kefyras, jogurto gėrimai, kapsulėse parduodamos kramtomosios tabletės ir lašeliai – jų galima įsigyti vaistinėse.

Motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui. Patarimų ir nurodymų, kaip spręsti su žindymu ir laktacija susijusias problemas, gausite savo šeimos klinikoje, poliklinikoje arba gimdymo namuose.

Gydytojas ir kiti už kūdikio priežiūrą atsakingi specialistai Jums asmeniškai patars, jeigu susidūrėte su natūralaus maitinimo problemomis ir svarstote apie motinos pieno pakaitalus. Prieš nuspręsdami juos vartoti, pasitarkite su sveikatos priežiūros darbuotojais. Duodami kūdikiui pieno mišinį, tiksliai laikykitės pakuotėje pateiktų ruošimo ir laikymo nurodymų. Tai svarbu vaiko sveikatai.
Supratau ką perskaičiau