Blynai su varškės kruopelėmis

„Valio Gefilus“ natūralus jogurtas, be laktozės, 380 g 200 g
1 citrina
3 kiaušiniai
a 150 g
b 500 ml
400 ml miltų
100 ml cukraus
Šaukštelis vanilinio cukraus
Žiupsnelis druskos
Šaukštelis kepimo miltelių

Paruošimas

Sumaišykite natūralų jogurtą, išspauskite citriną, muškite kiaušinius ir supilkite išlydytą sveistą. Atsargiai berkite miltus, o dalį (apie ¼) miltų atskirame inde sumaišykite su vaniliniu cukrumi, kepimo milteliais ir cukrumi. Švelniai supilkite ir išmaišykite, kol masė pasidarys vientisa. Palikite tešlą  brinkti bent valandėlei.

Kepkite įkaitinę aliejų ar ištirpdę sviesto gabaliuką. Patiekite su mėgstama uogiene ir natūralia varške kruopelėmis „Alma”.

« Atgal
Motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui. Patarimų ir nurodymų, kaip spręsti su žindymu ir laktacija susijusias problemas, gausite savo šeimos klinikoje, poliklinikoje arba gimdymo namuose.

Gydytojas ir kiti už kūdikio priežiūrą atsakingi specialistai Jums asmeniškai patars, jeigu susidūrėte su natūralaus maitinimo problemomis ir svarstote apie motinos pieno pakaitalus. Prieš nuspręsdami juos vartoti, pasitarkite su sveikatos priežiūros darbuotojais. Duodami kūdikiui pieno mišinį, tiksliai laikykitės pakuotėje pateiktų ruošimo ir laikymo nurodymų. Tai svarbu vaiko sveikatai.
Supratau ką perskaičiau